[javascript protected email address] +48 533 308 726

Opinie Prywatne i Ekspertyzy

Firma P.P.H.U. FOREQ Gabriel Martysz w ramach prowadzonej działalności pragnie Państwu i Państwa klientom zaoferować swoje usługi związane z wykonaniem opinii prywatnych / ekspertyz z zakresu:

Współpracujemy stale z osobami posiadającymi tytuły naukowe Państwowych Uczelni Technicznych i wieloletnimi praktykami. W związku z tym istnieje możliwość rozszerzenia zakresu Opinii o poniższą temetykę:

Opinie prywatne / ekspertyzy wykonywane są z najwyższą starannością. Na każdym etapie opracowania opinii istnieje możliwość konsultowania z Autorem opinii jej treści. Po konsultacji z Kancelarią lub Klientem wykonujemy także wizje lokalne / oględziny. W ramach wykonanej opinii istnieje także możliwość powołania Autora opinii podczas postępowania sądowego w charakterze świadka.

Wykonujemy także opracowanie „uwag eksperckich” do zamieszczonych w aktach sprawy opinii biegłych sądowych z w/w zakresów. Opracowanie takie pozwala na merytoryczną analizę opinii i wniosków zgłoszonych przez biegłego sądowego, jak także przygotowanie pytań do biegłego sądowego.

Przyjmujemy zlecenia w obszarze całego kraju.

Copyright © 2021 FOREQ. Wszelkie prawa zastrzeżone | design by GreenMouse |