[javascript protected email address] +48 533 308 726

Ekspertyzy budowlane, rzeczoznawca budowlany Poznań

W P.P.H.U. FOREQ Gabriel Martysz to firma z siedzibą w Poznaniu, w której ofercie znajdą Państwo ekspertyzy budowlane przeprowadzane przez doświadczonych, mających odpowiednie kwalifikacje rzeczoznawców budowlanych. Nasi pracownicy uzyskali wpis do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Budowlanych decyzją Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Specjalizujemy się zarówno w ekspertyzach budowlanych przeprowadzanych nie tylko w Poznaniu, jak i w innych miastach na terenie całej Polski. Dodatkowo współpracujemy z laboratorium FOREQ, które opracowuje badania typu i recept oraz wykonuje badania kruszyw, MMA i wbudowanej nawierzchni, betonu towarowego, prefabrykantów betonowych oraz gruntów i badań geotechnicznych. W przypadku zainteresowania naszą ofertą lub pytań związanych ze współpracą z rzeczoznawcą budowlanym w Poznaniu – zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Ekspertyzy budowlane i techniczne – Poznań

W naszej ofercie znajdą Państwo ekspertyzę budowlaną i techniczną wykonywaną w Poznaniu. W pierwszym przypadku usługa obejmuje przede wszystkim ocenę stanu budowlanego różnorodnych obiektów, w tym domów i budynków architektonicznych, na podstawie przeprowadzonych badań i pobranych wymiarów fundamentów, elewacji, stropu czy ścian. Nasz rzeczoznawca działający w Poznaniu dokonuje dokładnych oględzin obiektu, a następnie przedstawia własne ustalenia i weryfikuje prawidłowości w ekspertyzie budowlanej. Z kolei ekspertyza techniczna wymaga przeprowadzenia dokładniejszych i bardzo szczegółowych badań i pomiarów, które pomagają w stworzeniu dokumentacji czy wykonaniu rysunków technicznych.

Jaki jest zakres ekspertyz budowlanych wykonywanych w Poznaniu?

W P.P.H.U. FOREQ Gabriel Martysz czekają na Państwa wyłącznie doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani specjaliści. Każdy rzeczoznawca budowlany działający w Poznaniu ma przynajmniej 10-letnią praktykę w danym obszarze zawodowym, ukończył szkołę wyższą oraz znaczący dorobek praktyczny i liczne publikacje. Dzięki temu możemy zagwarantować dokładność i najwyższą staranność przeprowadzanych ekspertyz budowlanych, technicznych czy wydawanych na zlecenie opinii prywatnych.

Zakres działania rzeczoznawców budowlanych obejmuje:

Co więcej, nasi klienci mogą skorzystać także z usługi kompleksowej analizy i oceny przyczyn powstawania uszkodzeń nawierzchni asfaltowych i budowli oraz poprawności wykonania robót budowlanych z uwzględnieniem sztuki budowlanej i zapisów dokumentacji projektowej. W P.P.H.U. FOREQ Gabriel Martysz możemy również opracować uwagi eksperckie do opinii biegłych sądowych, a następnie wystąpić w roli świadka podczas postępowania sądowego.

Copyright © 2024 FOREQ. Wszelkie prawa zastrzeżone | design by GreenMouse |