[javascript protected email address] +48 533 308 726

Ekspertyzy budowlane, rzeczoznawca budowlany Wrocław

W P.P.H.U. FOREQ Gabriel Martysz wykonujemy ekspertyzy budowlane i proponujemy pomoc rzeczoznawcy budowlanego we Wrocławiu i nie tylko. Nasza firma przyjmuje zlecenia z całego kraju, dzięki czemu z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy dowolnego miasta w całej Polsce – Poznania, Warszawy, Krakowa, Torunia czy Gdańska. Jako specjaliści w branży wykonujemy ekspertyzy budowlane polegające na opracowaniu ustaleń danego obiektu budowlanego, czyli ocenę stanu domu lub innego budynku. W tym celu wykonujemy badania i obliczenia ścian, fundamentów, elewacji i innych aspektów konstrukcyjnych, przeprowadzamy oględziny, a następnie weryfikuje ewentualne nieprawidłowości i przedstawia optymalne ustalenia konstrukcyjno-budowlane. Nasza firma współpracuje wyłącznie z doświadczonymi rzeczoznawcami budowlanymi z Wrocławia, którzy uzyskali wpis do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Budowlanych, spełniając tym samym liczne rygorystyczne wymagania.

Zakres ekspertyz budowlanych we Wrocławiu – szczegóły świadczonych usług

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w P.P.H.U. FOREQ Gabriel Martysz oferujemy ekspertyzy budowlane we Wrocławiu wykonywane w zakresie:

Nasi rzeczoznawcy budowlani we Wrocławiu współpracują również z Laboratorium FOREQ. Dzięki temu mogą Państwo skorzystać z możliwości wykonania ekspertyzy związane z tematyką:

Rzeczoznawca budowlany – gwarancja staranności

W P.P.H.U. FOREQ Gabriel Martysz doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest staranność i dokładność czynności wykonywanych przez rzeczoznawcę budowlanego we Wrocławiu. Właśnie dlatego dbamy o to, aby zarówno zlecone opinie prywatne, jak i ekspertyzy były wykonywane z precyzją, dbałością i dokładnością. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą Państwo współpracować z doświadczonymi i odpowiednio wykwalifikowanymi rzeczoznawcami budowlanymi, będącymi wieloletnimi praktykami w branży i mogącymi pochwalić się tytułami naukowymi uczelni technicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość przygotowania uwag eksperckich do opinii biegłych sądowych, stworzonych na podstawie przeprowadzonych ekspertyz budowlanych we Wrocławiu i okolicach. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Copyright © 2024 FOREQ. Wszelkie prawa zastrzeżone | design by GreenMouse |